ГПУ викликала на допит екс-генпрокурора Махніцького

Події

25 лютого 2016, 12:12

Генеральна прокуратура України викликала на допит у якості свідка колишнього в.о. генерального прокурора Олега Махніцького

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Махніцький викликаний на допит у досудовому розслідуванні у кримінальному провадженні за фактом протидії протестним акціям, за ознаками кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень співробітниками правоохоронних органів) Кримінального кодексу України.

У відомстві підкреслили, що Махніцький не приходить на систематичні виклики слідчого.

"У ході проведення досудового розслідування вживаються заходи по виклику для допиту в якості свідка у вказаному кримінальному провадженні колишнього в. о. генерального прокурора України Махніцького А. В., оскільки останній на неодноразові виклики до слідчого не з'являється", - йдеться в повідомленні ГПУ.

Нагадаємо, 18 червня 2014 рокупрезиент Петро Порошенко звільнив Олега Махніцького з посади в. о. генерального прокурора України, яку він займав з 25 лютого 2014 р.

Пізніше глава ГПУ Віктор Шокін заявив, що екс-генпрокурор Олег Махніцький ігнорував ряд доказів і свідомо затягував розслідування злочинів під час Майдану.

Інші новини

Всі новини