Дитячих теж стосується. Діснейленд може електрифікувати популярний атракціон з машинками Autopia
Новини19 квітня 2024, 18:35
Компанія Disney розглядає заміну машинок Autopia на повністю електричні упродовж наступних кількох років.
«З моменту відкриття парку Діснейленд у 1955 році Autopia залишався улюбленим місцем для маленьких дітей, які вперше сідають за кермо. Оскільки промисловість рухається до альтернативних джерел палива, ми розробили дорожню карту електрифікації цієї пам’ятки та оцінюємо технологію, яка дозволить нам перейти від газових двигунів у найближчі кілька років», — заявила речниця компанії Джессіка Гуд в коментарі LA Times.
Electrek зауважує, що Disney не вказала конкретно ні на часові рамки, ні на спосіб, у який Autopia зроблять більш екологічною розвагою. Тож активісти прагнуть чинити тиск, щоб переконатися, що Disney дійсне повністю перейде на електромобілі і зробить це швидко. Це вписувалося б в раніше оголошені компанією обіцянки зробити Діснейленди повністю екологічними до кінця десятиліття. Зокрема, 21 квітня прихильники електромобілів планують влаштувати мітинг біля штаб-квартири Walt Disney Studios у Бербанку (Каліфорнія).