Америка зустріне Путіна протестами

Геополітика

26 вересня 2015, 19:54

Вранці в понеділок, 28 вересня, у Нью-Йорку відбудуться протести проти виступу президента Росії Володимира Путіна на Генеральній асамблеї ООН

Як повідомляє Радіо Свобода, група маніфестантів збереться неподалік від штаб-квартири ООН в Нью-Йорку, щоб висловити обурення діями російського лідера.

"Агресія, продемонстрована Росією під час недавніх вторгнень в Україну і Грузію в спробі силою перекроїти карту Європи, – це відкритий виклик основі міжнародного права і демократичним цінностям. Весь нинішній розвиток націй, які в минулому стали жертвами російської і радянської експансій, тепер знаходиться в небезпеці", - йдеться в заяві протестувальників.

Більшість учасників акції - це представники української діаспори США.

Раніше НВ повідомляло, що Путін в Нью-Йорку має намір запропонувати створення широкої міжнародної коаліції проти Ісламської держави.

Інші новини

Всі новини