На Одеській трасі позашляховик збив на смерть двох чоловіків, поки вони міняли колесо вантажівки
Події17 листопада 2019, 10:43
Увечері в суботу, 16 листопада, на трасі Київ-Одеса водій позашляховика на великій швидкості на смерть збив двох чоловіків.
Про це повідомила одеська поліція.
Правоохоронці встановили, що 39-річний водій позашляховика їхав на високій швидкості, не впорався з керуванням і наїхав на двох чоловіків — водія і пасажира вантажівки, коли вони міняли колесо на своєму авто в крайній лівій смузі.
Читайте також:
У Харкові сталася потрійна ДТП: є загиблий
Внаслідок наїзду 52-річний та 41-річний чоловіки загинули на місці.
Слідчі порушили справу за статтею 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.