СММ ОБСЄ підтвердила розведення сил в Петрівському

Події

14 листопада 2019, 03:27

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні підтвердила, що відведення сил і засобів в районі Петрівського завершилось.

Про це йдеться на сайті ОБСЄ.

12 листопада Місія отримала листа від збройних формувань із непідконтрольних Україні районів Донецької області з повідомленням про те, що вони завершили відведення сил і засобів із погодженої ділянки розведення в районі Петрівського.

13 листопада СММ отримала дві вербальні ноти від Міністерства закордонних справ України, в одній із яких повідомлялося про те, що Збройні сили України завершили відведення сил і засобів із погодженої ділянки розведення в районі Петрівського.

«Місія зафіксувала початок процесу розведення сил і засобів на ділянці розведення у районі Петрівського невдовзі після 12:00 (за східноєвропейським часом) 9 листопада, коли військовослужбовці Збройних сил України та члени збройних формувань разом зі своєю зброєю почали залишати свої позиції та виходити за межі ділянки розведення», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що українська сторона заявила, що на засіданні ТКГ були зняті всі перешкоди на шляху до зустрічі в нормандському форматі.

РФ назвала умовою проведення нормандської зустрічі розведення сил і засобів на Донбасі.

9 листопада в Петрівському на Донбасі почалося розведення сил і засобів. Бойовики заявили, що повністю покинули район розведення сил біля населеного пункту Петрівське.

Інші новини

Всі новини