5 рішень київських проблем за мотивами Зебри Укравтодору - сатира НВ
11 жовтня 2016, 17:41
У Києві на Оболоні з'явилася "зебра", яка доходить до середини вулиці переривається і починається в іншому місці.
На неї звернув увагу користувач Facebook Юрій Андреєв:
Мешканці Оболоні звернулися в Київавтодор, але там заявили, що не мають відношення до дорожньої розмітки в районі.
Поки в державних структурах розбираються, хто правий, а хто винен, ми пропонуємо такий план:
По-перше, питання розмітки можна вирішити за допомогою телепорту, не здирати ж нову "зебру":
Далі - велодоріжки. Для них на дорогах Києва просто немає місця. Проте багато місця на нудних сірих торцях багатоповерхівок. Помістимо їх туди. Це можна доручити вуличним художникам, у них і відповідне обладнання є:
Проблему з пробками можна вирішити за допомогою світлофора, який говорить вам, що ви в пробці. Колір можна використовувати синій. Горить синій - значить ви в пробці:
Наступна "інновація" - це нескінченна злітно-посадкова смуга, щоб розвантажити аеропорти. Тут все просто:
Вінець інженерної думки - пандус, на який не можна заїхати. О, почекайте, такі вже є, їх не потрібно вигадувати: