Путінський «кухар» Євгеній Пригожин і ще 12 друзів Путіна з пітерської «фабрики тролів», яким пред'явлено звинувачення в спробі вплинути на результат виборів 2016 року в США на стороні Трампа проти Клінтон, зараз головна тема, яку обговорюють американські ЗМІ.
Зрозуміло, що навряд чи когось із них заарештують і посадять. Але не це важливо. Важливо інше. Тепер остаточно ясно – Росія втручалася. Розслідування Мюллера не мильна бульбашка і не містифікація. Колишній директор ФБР копає глибоко і тепер уже практично невразливий – якщо протягом останніх декількох тижнів явно намагалися прикрити це розслідування і звільнити Мюллера, то тепер це зробити навряд чи вдасться – розслідування буде продовжено.
Тепер остаточно ясно – Росія втручалася
А в обвинувальному акті згадуються ж і інші відомі й не відомі Журі особи. Тож це явно не кінець. В обвинувальному висновку ні слова про злом штаб-квартири Демократичної партії, ні слова про зустріч високопосадових співробітників передвиборного штабу Трампа влітку 16-го року з якоюсь російською адвокатесою – зустрічалися явно з надією нарити якийсь компромат на Клінтон. Ні слова про колишнього начальника штабу Трампа Пола Манафорта, який не визнав себе винним, але ниточка від якого тепер тягнеться не просто до Дерипаски, а завдяки Навальному і Насті Рибці, через нього до високопосадовців уряду Росії, Сергія Приходька, і можливо, не тільки до нього.
Там немає ні слова про Майкла Флінна, який вже визнав себе винним. Тож, бачите, як багато сюжетів ще попереду.
І ще одне – ніхто в Америці поки не втямив, що пред'явлення звинувачення Пригожину і історія з російськими найманцями, що були вбиті в Сирії і, швидше за все, належали до так званої ПВК Вагнера, це є ланки одного ланцюга. Напевно, це просто поки не вкладається в голові у американців. Тим паче, приватні військові компанії в США для них справа звична. А тут – усе навпаки. Навіть у мого шановного колеги Костянтина Еггерта не вкладається, чи міг організатор бенкету в Білому домі паралельно займатися віджиманням нафтових родовищ. А у американських журналістів тим паче.
Але я впевнений – пройде ще трохи, і кінці зійдуться з кінцями. І від цього Росії і путінському режиму легше не буде.
Текст опублікований з дозволу автора
Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени