На Донеччині горіла шахта

 BBC

24 сентября 2016, 18:16

Близько 600 робітників шахти вивели на поверхню, повідомляють донецькі рятувальники.

У Донецькій області спалахнула метано-повітряна суміш на шахті "Шахтоуправління Покровське".

Усіх 593 робітників вивели на поверхню, повідомляють донецькі рятувальники.

Із них 21 людина працювала на аварійній ділянці. Ці працівники прийшли медогляд.

Інцидент стався близько 1 ночі, повідомляють донецькі рятувальники. Роботу шахти призупинили, ведуться роботи із ліквідації аварії.

За даними голови незалежної профспілки гірників Михайла Волинця, це вже друга масштабна аварія на цій шахті останнім часом.

Другие новости

Все новости