СМИ: где грань между сексуальным домогательством и любовью?

18 ноября 2017, 23:21
95
На фоне многочисленных заявлений о домогательствах еженедельник Economist задает вопрос: где кончается слишком дружелюбное отношение и начинается неприемлемое поведение

Проте жінки виявилися набагато менш толерантними щодо чоловіків, які роглядають жіночі груди. Серед американців 64 років і старших, наприклад, половина жінок вбачає в цьому неприйнятну поведінку. З ними погоджується лише чверть респондентів-чоловіків.

Різняться стандарти прийнятності і географічно. Наприклад, шведські чоловіки вважають за норму відпускати жарти сексуального характеру в присутності жінок: лише чверть із них сказали, що така поведінка була б домаганням. У США так розуміють ризиковані жарти три чверті чоловіків.

У Франції чверть жінок віком до 30 років вважають, що прохання принести напій, - вже це переслідування на сексуальному грунті. У Великій Британії та Німеччині так не думають.

Economist робить висновок, що роботодавцям, які прагнуть забезпечити комфортне робоче середовище, варто переглянути свої погляди на норми прийнятної поведінки, і робити це треба більш відкрито, аби знайти консенсус в такому складному питанні.

Дрони проти підводних човнів Росії

Підводні човни Королівських ВМС Великої Британії незабаром зможуть запускати дрони з-під води, щоб виявляти російські човни-шпигуни поблизу британських берегів, розповідає газета Daily Mail.

Дрони, які отримають ядерні сумбарини, запаковані в каністри, що вивільняють безпілотники, щойно вони торкаються поверхні води.

При цьому керувати дронами можна буде з-під води. Вони передаватимуть зображення суден противника на телеекрани високої чіткості, а відтак моряки на підводному човні знатимуть, куди цілити або як уникати ворожих човнів.

Daily Mail зазначає, що необхідність використовувати дрони на морі постала, бо біля Британії останнім часом почали виявляти значно більше російських субмарин. За останні шість років кількість таких інцідентів зросла вдесятеро.

Наразі таки дрони можуть лише збирати і передавати інформацію. Зброєю вони не обладнані.

Окрім використання в оборонному секторі, їх можна запускати під час пошуково-рятувальних місій на воді, додає Daily Mail.

Податком по пластиковій упаковці

Велика Британія планує запровадити податок на використання одноразового пластикового пакування, повідомляєGuardian.

Уряд вдається до такого кроку, аби зменшити забруднення океанів і морів пластиковими відходами, адже за оцінками вчених, щороку в них потрапляє 12 мільйонів тон пластику, рештки якого потім знаходять у рибі, морських птахах і тваринах.

Guardian нагадує, що два роки тому в супермаркетах запровадили оплату за поліетиленові пакети в п'ять пенні. Це зменшило їхнє використання на 85% лише за півроку.

Тепер же уряд хоче запровадити плату за використання пластикових боксів, стаканів та іншого пакування, яка б частково відшкодовувалася, якщо після використання їх не викидатимуть у контейнери для сміття, а повертатимуть у спеціальні пункти прийому.

Тіша Браун, учасниця кампанії з захисту океанів в органзації Грінпіс у Великій Британії розповіла газеті: "Забруднення океану пластиком є глобальною надзвичайною ситуацією. Вона існує всюди: від Північного Льодовитого океану Маріанської впадини у Тихому океані. Пластик потрапляє у китів, черепах і 90 процентів морських птахів. Ми знаходимо його в нашій солі, водопровідній воді і навіть пиві".

70 років королівського щастя

Наступного тижня королева Єлизавета Друга і її чоловік Філіп, Герцог Единбургзький, відзначать 70-ту річницю подружнього життя. Газета Daily Telegraph намагається зрозуміти, в чому секрет їхнього сімейного довголіття.

Насамперед, це, звичайно, щире кохання. "Вона закохалася у нього з першого погляду. ЇЇ приваблював його живий і ненаситний розум, а також надзвичайно привабливо зовнішність. Вона розуміла, що з ним не буде легко, але й знала, що нідно не буде також", - пише газета.

На переконання видання, обоє мають неперевершене відчуття гумору. Саме воно додає легкості їхньому почасти занадто протокольному життю. І хоча принц Філіп відомий своїми доволі неоднозначними жартами, досить часто вони змушують королеву посміхатися.

Терпіння - це ще один важливий чинник сімейного щастя британської монаршої родини. "Двадцять років тому на виступі в Гільдхоллі з нагоди золотого весілля герцог Единбурзький відзначив важливість терпіння в щасливому шлюбі, особливо "коли в ньому трапляються нелегкі події". Королева, за його словами, "має надзвичайне терпіння", - веде далі Daily Telegraph.

І дійсно, протягом їхнього подружнього життя Єлизаветі Другій довелося демонструвати його не один раз.

"Вони обоє є сильними особистостями, схильними до різкого слівця. Під час подорожі до Великого Бар'єрного рифу королева відмовилася плавати, бо захотіла залишитися в тіні. "Ти передчасно зістарилася!" - вихопилося у Філіпа. Як сказав її давній радник Мартін Хартіс, "принц Філіп є єдиним у світі, хто ставиться до королеви як до простої людина". І, звичайно, королева не може сказати принцу Філіпу, щоб він стулив пельку, бо вона королева і не може промовити таке щодо будь-кого".

Підготувала Наталка Матюхіна, Служба моніторингу ВВС

Обратите внимание

19 декабря 2018, 15:12
Лонгриды
thumb img
Спецпроект
20 декабря 2018, 15:13
Лонгриды
thumb img
Спецпроект
4 января, 09:45
Лонгриды
thumb img
Спецпроект