Кто выиграл "легзит": ноги Мэй и Стерджен в центре спора о сексизме

29 мартa 2017, 10:35
619

У черговому номері Daily Mail опублікували "жартівливу" статтю Сари Вайн про ноги двох найважливіших жінок-політиків Британії

Daily Mail

Встреча двух самых влиятельных британских женщин была посвящена возможному повторному референдуму о независимости Шотландии, однако на первой странице издания подпись под фото Стерджен и Мэй, на котором обе одеты в юбки выше колена, говорит: "Забудьте о "брекзите" - кто же выиграл "легзит"?

Обкладинка британського таблоїду Daily Mail, на якій красуються ноги прем'єр-міністерки Британії Терези Мей і першої міністерки Шотландії Ніколи Стерджен, стала приводом до запеклих дебатів про сексизм у ЗМІ.

Зустріч двох найвпливовіших британських жінок була присвячена можливому повторному референдуму про незалежність Шотландії, проте на першій сторінці видання підпис під фото Стерджен і Мей, на якому обидві одягнені в спідниці вище коліна, говорить: "Забудьте про "брекзит" - хто ж виграв "легзит"?

Громадськість відреагувала на гру слів ( "legs" - англійською "ноги"): багато коментаторів вважали, що за статтею Сари Вайн в таблоїді ховається "махровий сексизм".

Колишня міністерка у справах рівноправності Ніккі Морган заявила, що замітка в газеті "свідомо зневажлива".

"Два політичні лідери обговорюють серйозні проблеми, і ось, що вважає за потрібне сказати національна газета", - зауважила вона в бесіді з BBC.

Daily Mail у відповідь запропонувала екс-міністерці та її прихильникам "зайнятися собою".

Політики обурені

У статті Сари Вайн, окрім гри слів, містяться й припущення, що пані Мей і пані Стерджен розглядають свої ноги як "головну зброю".

При цьому поза, в якій сидить британська прем'єрка, "з удаваною скромністю нагадує школярку", пише журналістка.

"Кінцівки Стерджен хоча і коротші, але грайливіші: вони в хорошій формі і звабливо схрещені; верхня нога спрямована в камеру, а вся її поза - пряма спроба спокусити", - додає пані Вайн.

Оцінюючий погляд колумністки Daily Mail засмутив не тільки Ніккі Морган, а й інших політиків.

"Це 2017 рік. Сексизм має канути в лету. Ганьба Daily Mail", - написав лідер лейбористів Джеремі Корбін в Twitter.

"Як нерозумно! Ми в 2017 році", - зауважила їхня колега за партії Гарріет Гарман.

У мережі також з'явилися "фотожаби", на яких під тим самим заголовком Daily Mail опублікувало фото чотирьох чоловіків-політиків в шортах.

Колишній редактор Guardian Алан Расбріджер натякнув, що і в історичних діячів "ніжки теж були нічого", згадавши відому світлину Вінстона Черчилля, Йосипа Сталіна і Франкліна Рузвельта на Ялтинській мирній конференції.

Невинний жарт

Представник Daily Mail заявив, що замітка Сари Вайн була "незлісним жартом", опублікованою як додаток до "серйозної політичної історії".

"Вона з'явилася в 84-полосній газеті, заповненій важливими новинами та аналітичними матеріалами, з ексклюзивом про скорочення асигнувань на національну систему охорони здоров'я на головній сторінці. - додав він. - Зауважимо, що Daily Mail була тим самим виданням, яке підтримало кандидатуру Терези Мей на її високій посаді".

"І ще одне зауваження: ми досить часто коментуємо зовнішній вигляд політиків-чоловіків, включаючи талію колишнього прем'єра Кемерона, зачіску його соратника Осборна або манеру одягатися Корбіна, не кажучи вже про ноги Бориса (Джонсона). І взагалі, хіба є таке правило, що політичні статті неодмінно мають бути нудними?".

Обратите внимание

20 декабря 2018, 15:13
Лонгриды
thumb img
Спецпроект
29 декабря 2018, 22:38
Лонгриды
thumb img
Спецпроект

Главное

Футбол

Сегодня, 16:51

article_img
Защитник сборной Украины согласовал с российским Зенитом контракт на 8,75 млн евро - СМИ
Политика

Сегодня, 13:08

article_img
Президентские дебаты на Радио НВ: Сергей Каплин vs Виталий Куприй - видео
Геополитика

Сегодня, 13:32

article_img
Россия допустит немецких и французских специалистов в Керченский пролив

Выбор редакции

События

Сегодня, 13:52

article_img
Не на курсах. В Украине могут изменить порядок получения водительского удостоверения
Политика

Сегодня, 07:52

article_img
Выборы по-восточному. Как Геннадий Кернес делает из Харькова электоральный анклав для Порошенко
События

Сегодня, 17:14

article_img
Самая большая и длительная. Что будут делать украинские ученые в новой антарктической экспедиции

Подписывайтесь на наш канал в Telegram

Самые интересные статьи и подборка важных новостей по вечерам

Подписаться