Садовый: Незалежність - це простий українець, який возить допомогу в АТО, виносить поранених з поля, і, як мураха, возить через кордон бронежилети

0 комментировать
Садовый: Незалежність - це простий українець, який возить допомогу в АТО, виносить поранених з поля, і, як мураха, возить через кордон бронежилети

Мэр Львова Андрей Садовый рассказал НВ, что для него значат слова "незалежність України"

Будь-які символи є тим сильнішими, чим більше змісту вони несуть. Багато з символів нашої Незалежності набули потужного змісту саме в останні місяці.

Слова з нашого гімну "душу й тіло ми положим за нашу свободу" відтепер означають для багатьох українців реальну готовність віддати найдорожче за Незалежність. Я бажаю всім нашим воїнам повернутись живими і здоровими, але саме їхні сміливість і вміння сьогодні стоять між нами і окупантом.

Під нашим синьо-жовтим прапором українці йдуть в реальні бої. При чому він сьогодні об’єднав тих, хто ще під час Майдану стояв по різні сторони барикад. Зараз солдат внутрішніх військ, який стояв на Грушевського, в одному окопі з бійцем Самооборони Майдану.
Свідомий своєї сили і своєї власної відповідальності за країну громадянин – це найважливіший символ Незалежності

Небесна сотня назавжди стане ще одним символом Незалежності. Це героїчний символ, і сотня вже перетворюється на Небесні батальйони. Але цей символ має кожному нагадувати про те, що нехтування власною державою може мати страшні наслідки.

Але крім символів боротьби в нас мають з'являтись і символи побудови нової успішної і чесної країни. І таким новим символом для мене на сьогодні є Український католицький університет – перший вищий учбовий заклад в Україні, де повністю відсутня корупція. І за цим – майбутнє, і заради такого варто боротись за Незалежність.

Громадянин – це ще один новий символ країни. Простий українець, який збирає і возить допомогу в зону АТО, медсестра-волонтер, яка виносить поранених з поля бою, пластуни, які, як мурахи, возять через кордон бронежилети, і так далі. Свідомий своєї сили і своєї власної відповідальності за країну громадянин – це найважливіший символ Незалежності.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев

Последние новости

ТОП-3 блога

Фото

ВИДЕО

Читайте на НВ style

Украина ТОП-10

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: