Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Ірані заборонили викладання англійської мови в початкових школах

7 січня, 22:48
335
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ініціатива протидіє не вивченню іноземних мов, а "пропаганді західної культури в країні серед дітей та молоді".

Іран заборонив викладання англійської мови в рамках програми початкової школи в зв'язку з заявою верховного лідера країни про те, що раннє вивчення англійської відкрило шлях для "культурного вторгнення" Заходу.

Про це повідомляє Reuters.

Глава державного комітету з вищої освіти Мехді Навід-Ахдам заявив, що викладання англійської мови як в державних, так і в приватних початкових школах "виступає проти законів і норм".

Зазвичай викладання англійської в іранських школах починається в середній школі, де навчаються діти віком 12-14 років. Однак деякі початкові школи також вводять в свою програму вивчення іноземних мов.

У своєму зверненні до вчителів верховний лідер заявив, що нинішня ініціатива протидіє не вивченню іноземних мов, а "пропаганді західної культури в країні серед дітей та молоді".

Офіційно заборона на вивчення англійської мови не пов'язана з недавніми масовими протестами в Ірані, проте раніше верховний лідер заявив, що діями протестуючих керують з-за кордону.

Нагадаємо, масові протести в ряді іранських міст почалися 28 грудня 2017 року. Спочатку вони були спрямовані проти економічної політики Тегерана і зростання цін, потім учасники акцій почали висловлювати загальне невдоволення урядом країни. З початку акцій протесту затримали як мінімум 90 студентів