Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В аеропорту Буенос-Айреса затримали росіянина з чотирма кілограмами кокаїну

28 лютого, 08:05
608
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Наркотики були заховані під подвійним дном в валізі

В аеропорту аргентинського Буенос-Айреса був затриманий росіянин, в багажі якого було виявлено чотири кілограми кокаїну.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила міністр безпеки Аргентини Патрісія Буллріч.

Наркотики були заховані під подвійним дном у валізі росіянина.

За словами Буллріч, після виявлення кокаїну на території посольства Росії в Аргентині був посилений контроль в аеропортах.

Нагадаємо, 22 лютого аргентинські ЗМІ повідомили про виявлення в школі при російському посольстві в Буенос-Айресі 12 сумок з 389 кілограмами кокаїну.

Про знайдені наркотики розповів правоохоронцям російський посол Віктор Коронеллі ще в грудні 2016 року. Валізи з кокаїном позначили як дипломатичну пошту.

Після перевірки поліцейські підтвердили, що посольство використовували для відправки наркотиків. Після цього в Буенос-Айресі кокаїн замінили на борошно і встановили в речовину GPS-датчики. Сумки прибули до Росії, де правоохоронці відстежили, кому призначалася велика партія наркотиків. В Аргентині та Росії вже пройшли затримання в рамках цієї справи.

Російський МЗС через свого офіційного представника Марію Захарову повідомив, що контрабандою займалися "технічні працівники посольства", у яких не було дипломатичного статусу.