Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Китаї спорудили найдовший морський міст у світі

8 січня, 22:11
3759
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Довжина споруди - 55 км, з яких 38 км припадає безпосередньо на різні ділянки мостів

У Китаї в 2018 році планують ввести в експлуатацію найдовший міст у світі через море, який з'єднує Гонконг, Макао і Чжухай.

Про це повідомляє ЦТС.

Довжина споруди - 55 км, з яких 38 км припадає безпосередньо на різні ділянки мостів. Крім них, є підводний тунель довжиною майже 7 км і штучні острови.

Протяжність основного моста становить майже 30 км, для руху автотранспорту тут передбачені по три смуги в кожному напрямку.

Будівництво велося з 2009 року, при цьому враховувалися екологічні вимоги, щоб не нашкодити морській фауні регіону. Тунель і ділянки з вантовими мостами були споруджені для того, щоб забезпечити прохід великотоннажних морських суден.

Зведенням моста займалася China Communications Construction Co., будівництво обійшлося приблизно в 11 млрд доларів.

Основні роботи були завершені ще в липні 2017 року, і очікувалося, що рух по мосту буде запущено до кінця року. Однак все ще триває узгодження механізмів здійснення прикордонного контролю - Гонконг і Макао, хоча і входять до складу КНР, але є спеціальними адміністративними одиницями.

В Європі найдовшим є міст Васко да Гама, побудований через річку Тежу в Лісабоні (Португалія) - його протяжність становить 17,2 км, з яких надводна частина - 10 км.

У Швейцарії відкрили найдовший у світі підвісний пішохідний міст