Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Парижі вшанували пам'ять загиблих внаслідок теракту в Шарлі Ебдо

7 січня, 17:05
144
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Біля колишньої будівлі редакції зачитали імена загиблих, поклали вінки і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання

У Парижі в неділю, 7 січня, відбуваються пам'ятні заходи з нагоди третьої річниці терактів в редакції сатиричної газети Шарлі Ебдо і магазині кошерних продуктів Гіпер кашер.

Про це повідомляє RFI.

"Вранці Емманюель Макрон прибув до колишньої будівлі редакції Шарлі Ебдо в XI окрузі Парижа, де 7 січня 2015 року брати Куаші вбили 12 людей, включаючи журналістів сатиричного видання - художників Шарба, Кабю, Оноре, Тінью", - йдеться в повідомленні.

Біля колишньої будівлі редакції зачитали імена загиблих, поклали вінки і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Макрон поспілкувався з родинами жертв.

У церемонії взяли участь деякі співробітники Шарлі Ебдо, зокрема випусковий редактор Рісс і головний редактор Жерар Біяр. Президента супроводжували його дружина Бріжит, мер Парижа Анн Ідальго і члени уряду.

Така ж церемонія має відбутися і на бульварі Рішар-Ленуар, недалеко від колишньої редакції Шарлі Ебдо, де загинув поліцейський Ахмед Мераб, який намагався зупинити братів Куаші.

Потім Макрон відправиться до магазину Гіпер кашер біля Венсенських воріт, де 9 січня 2015 року, через два дні після теракту в Шарлі Ебдо, джихадист Амеді Кулібалі захопив заручників.

Церемонії відбулись скромно, без траурних промов - про це просили близькі загиблих.