Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Суд відпустив Манафорта з-під домашнього арешту для участі в похороні

26 лютого, 06:42
482
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Пола Манафорта тимчасово звільнили з-під домашнього арешту

У США окружний суддя дозволив колишньому главі передвиборного штабу США Дональда Трампа Полу Манафорту покинути свій будинок, де він перебуває під домашнім арештом, щоб відвідати похорон тестя в Нью-Йорку.

Як повідомляє The Hill, Манафорт має повернутися під домашній арешт в свій будинок в Олександрії (штат Вірджинія) 27 лютого.

У заяві в федеральному суді у Вашингтоні Манафорт сказав, що його тесть помер в суботу, 24 лютого, і що він хотів би вирушити зі свого будинку в штаті Вірджинія в Лонг-Айленд, Нью-Йорк, для участі в похоронах.

Раніше спецпрокурор США Роберт Мюллер висунув нові звинувачення Полу Манафорту та його помічнику Річарду Гейтсу у відмиванні грошей. За версією слідства, Манафорт за підтримки Гейтса "відмив" понад 30 млн доларів. Останній, в свою чергу, використовуючи офшорні рахунки, заробив понад 3 млн доларів.

Манафорт є центральною фігурою в розслідуванні про можливу змову між командою Дональда Трампа і Росією, частково через численні зв'язки Манафорта з росіянами і його роботу з екс-президентом України Віктором Януковичем.

30 жовтня 2017 року було оприлюднено звинувачення Полу Манафорту і Річарду Гейтсу. Воно містить 12 пунктів і включає перешкоджання діяльності урядових установ США, відмивання грошей, несплату податків, шахрайські дії та роботу як лобіста іноземної установи без реєстрації, що є кримінальним злочином у США.

В середині грудня 2017 року Суддя окружного суду в США частково задовольнила прохання Манафорта про звільнення з-під домашнього арешту: він може залишати свій будинок в Олександрії для перебування в іншій резиденції в Палм-Біч (Флорида), але має носити електронний браслет.