Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

КНДР прийняла пропозицію Південної Кореї провести переговори наступного тижня

5 січня, 04:53
368
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Переговори між Пхеньяном і Сеулом заплановано на 9 січня

У п'ятницю, 5 січня, влада КНДР і Південної Кореї домовилися провести переговори на високому рівні наступного тижня, щоб обговорити "потенційну участь Пхеньяна в зимових Олімпійських іграх та шляхи поліпшення відносин", передає Yonhap.

Як повідомляється, Північна Корея повідомила Сеулу, що вона прийняла останню пропозицію Південної Кореї для переговорів наступного вівторка, 9 січня.

"Обидві сторони вирішили обговорити робочі питання для переговорів шляхом обміну документами", - сказав на прес-брифінгу представник прес-служби міністерства юстиції Південної Кореї Байк Тхе-Хюн.

Нагадаємо, Південна Корея запропонувала КНДР провести переговори на високому рівні 9 січня.

Останні переговори на високому рівні між двома країнами відбулись у грудні 2015 року та завершились безрезультатно.

Раніше міністр Південної Кореї у справах об'єднання Чо Мін Гюн заявляв, що Сеул готовий вести переговори з Північною Кореєю без попередніх умов. Він також висловлював надію, що Північна Корея відправить своїх спортсменів на участь в Олімпійських зимових іграх в Сеулі.


Нагадаємо, в листопаді Північна Корея заявила, що успішно випробувала нову міжконтинентальну балістичну ракету, яка може уразити ціль в Північній Америці. Ракета Хвасон-15 пролетіла близько 1000 км, досягла максимальної висоти і впала в Японському морі.

У 2017 році ситуація на Корейському півострові загострилася після низки ракетних і ядерних випробувань північнокорейським режимом. КНДР кілька разів запускала міжконтинентальні балістичні ракети у бік Японії, на що світова спільнота відреагувала черговими санкціями.