18 листопада 2018, неділя

Огляд ЗМІ: смерть батька сексуальної революції та слід РФ у Twitter

0 коментувати
Огляд ЗМІ: смерть батька сексуальної революції та слід РФ у Twitter
Спогади про Г'ю Гефнера, російський вплив і радикальне зниження податків у США - в огляді преси 28 вересня

Twitter готується відповідати перед комітетами з розвідки Сенату та Конгресу США про своє розслідування щодо російського втручання у вибори 2016 року, пише американська New York Times.

Слухання у Конгресі відбудуться у жовтні, а Сенат запрошує Twitter, Facebook та Google відповісти на питання комітету з розвідки Сенату США 1 листопада.

Нещодавно американські дослідники перевіряли 600 користувачів, аби відстежити російські операції, які впливають на дискусію у соціальних мережах та провокують розкол у суспільстві Сполучених Штатів.

На додачу до пов'язаних із Росією користувачів, що видавали себе за американців і широко використовували так званих ботів, що автоматично розсилають повідомлення.

Після критики Дональда Трампа на адресу американських футболістів, ціла мережа користувачів Twitter, яких пов'язують із Росією, активно постили повідомлення із хештегами, що закликають бойкотувати Національну футбольну лігу та захистити гімн США.

Дослідження показало, що з 80 новинних історій, що пропагувалися цими користувачами минулого тижня, понад 25% мали антиамериканську спрямованість. Біля 15% повідомлень критикували Гіларі Клінтон.

Торговельна війна з США

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей погрожує США торговельною війною, пише британська Daily Telegraph.

Це ставить під питання стратегії пані Мей замінити зону вільної торгівлі з ЄС на вільну торгівлю з США, пише видання.

США ввели мито у 219% на літаки Bombardier, які збирають у Північній Ірландії після того, як Boeing поскаржився, що британська компанія отримує невиправдану державну підтримку.

Тереза Мей попросила Дональда Трампа особисто втрутитись у цю суперечку, але це не дало результату, пише видання.

Пані Мей вчора заявила, що вона "глибоко розчарована" рішенням про введення мита та пригрозила, що це підриває довгострокові партнерські відносини з Boeing.

Британський уряд також попередив, що поведінка Boeing може поставити під загрозу контракти на постачання до британської армії гелікоптерів Apache.

Своєю чергою американська компанія зауважила, що нове мито не має на меті стримування конкуренції або інновацій, а лише забезпечує рівні умови для виробників.

Чи стане США "податковим раєм"?

Після серії невдач у Конгресі президент Дональд Трамп вирішив спрямувати усі сили на реформу оподаткування, пише британська Financial Times.

План зі зменшення податків, озвучений вчора, має на меті зробити США країною із низьким рівнем оподаткування, пише видання.

Реформа пропонує зменшити податок на прибуток корпорацій з 35% до 20%. Але навіть цей рівень більший, ніж 15% обіцяні Дональдом Трампом під час виборів.

Під питанням залишається, внаслідок чого будуть запроваджені ці "потенційно історичні зміни", пише видання.

Великий бізнес активно лобіював зменшення корпоративного податку, наполягаючи, що теперішній рівень оподаткування погіршує їх позиції у конкурентній боротьбі із закордонними компаніями.

Критики реформи зауважують, що зменшення оподаткування для корпорацій виписане дуже чітко, а реформа оподаткування фізичних осіб нечітка та відкладена у часі, пише видання.

Огляд преси підготував Сергей Арсентьєв, Служба моніторингу ВВС

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Інопреса ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: