«Там стоять С-300 і гелікоптери РФ». Білоруси готові до того, що Україна вдарить по російських військах у Зябрівці — журналіст

11 серпня, 16:57
Ексклюзив НВ
З мікрофоном — Павло Свердлов, головред Єврорадіо (Фото:Media Development Foundation / Facebook)

З мікрофоном — Павло Свердлов, головред Єврорадіо (Фото:Media Development Foundation / Facebook)

Головний редактор опозиційної білоруської радіостанціі Єврорадіо Павло Свердлов в ефірі Радіо НВ запевнив, що білоруси готові до ударів по аеродрому у Зябрівці, яких може завдати Україна.

«І в Білорусі, і в Росії, і в Україні - всі розуміють, що білоруських військ там немає. Там стоять російські комплекси С-300, гелікоптери на злітно-посадковій смузі. І цей удар, якщо він станеться колись, якби він стався, це був би удар по російських, а не білоруських військах, і не по білоруських мирних жителях. Мені здається, що в Білорусі, якщо взяти людей, які не вірять у пропаганду, які не хочуть, щоб Білорусь та Україна вступали у військове протистояння між собою, всі готові до того, що Україна вдарить по Зябрівці», — розповів Свердлов.

Відео дня

https://www.youtube.com/watch?v=4LQhetI8sEE

У ніч на 11 серпня в районі аеродрому Зябрівка було чути вибухи та помічені спалахи. Також відчувалася ударна хвиля.

Згідно з офіційною версією Міноборони Білорусі, причиною вибухів були навчання військ ППО та ВПС із бойовими стрільбами.

Аеродром Зябрівка було передано білоруським диктатором Олександром Лукашенком під повний контроль ЗС РФ 7 липня.

У Командуванні Повітряних сил ЗСУ, коментуючи вибухи, сказали, що Україна розраховує на підтримку білоруських партизанів.

Редактор: Юлія Козіна
Показати ще новини
Радіо НВ
X