ЗМІ: Кандидат на пост нового посла США в Росії пов'язаний з бізнесом в Україні

19 липня 2017, 22:22
51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
ЗМІ: Кандидат на пост нового посла США в Росії пов'язаний з бізнесом в Україні - фото

Джон Хантсман-молодший

Кандидат на пост нового посла США в Російській Федерації Джон Хантсман-молодший є хімічним магнатом і співвласником щонайменше однієї компанії в Україні, повідомило видання Економічна правда

За даними ЕП, афільована з Хантсманом компанія Huntsman International Corporation була співвласником українсько-американського СП ТОВ Хантсман-Стирол (у 2010 році концерн Стирол був викуплений групою Ostchem Дмитра Фірташа).

ЕП зазначає, що на даний момент основний бізнес Хантсмана в Україні представлений київським ТОВ Хантсман-НМГ. Через неї Huntsman International Corporation займається реалізацією хімічної продукції і матеріалів російського ЗАТ Хантсман-НМГ.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп висунув екс-губернатора штату Юта, колишнього посла в Китаї Джона Хантсмана на пост посла США в Росії. Кандидатура Хантсмана ще повинна отримати схвалення в Сенаті США, після чого він відправиться в Москву.

Джон Хантсман-молодший - один з кандидатів від Республіканської партії на пост президента США в 2012 році, однак він вийшов з гонки на користь Мітта Ромні. Під час президентства Барака Обами був послом США в Китаї (2009 - 2011 рр.).

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською