ЗМІ дізналися про підготовку Заходом удару по російській машині пропаганди

1 коментувати
Боротися з російською пропагандою альянс має намір тонко

Боротися з російською пропагандою альянс має намір тонко

Згідно з інформацією авторитетного інформаційного агентства Reuters, НАТО має намір посилити боротьбу з російською пропагандою

Зокрема, у розпорядженні агентства виявився 23-сторінковий документ, в якому йдеться про можливість створення нового директорату з комунікацій з великими повноваженнями протидії російській "інформаційній зброї", пише РБК.

Не виключено, що в рамках цієї роботи буде розсекречена велика кількість матеріалів, які проливають світло на російську агресію.

Боротися з російською пропагандою альянс має намір тонко. НАТО збирається мати справу зі "стратегічними текстами, які будуть ґрунтуватися на узгоджених висловлюваннях і діях,... і які будуть відповідним чином адаптовані, та враховуватимуть культурні особливості, щоб знаходити відгук у всіх аудиторій і протистояти ворожому наративу".

Наголошується, що США виступають проти боротьби з російською пропагандою російськими ж методами, у свою чергу, за такий підхід виступають Великобританія і інші члени НАТО. Представник альянсу Оана Лунгеску сказала, що один з його основних принципів полягає в тому, що не можна боротися з пропагандою великою кількістю такої ж пропаганди.

Відповідно до пропозицій, з якими ознайомилося агентство, вивчається можливість більш швидкого розсекречення візуальної інформації, яка б підкріплювала попередження НАТО про загрозливу активність, а також збільшення активності в соціальних мережах.

Сюди ж відноситься координація різних методів доведення інформації до ЗМІ та громадськості, а також проведення психологічних операцій, з метою вплинути на громадську думку і отримати підтримку певних дій і політики.

Reuters вважає, що нова комунікаційна політика альянсу може бути схвалена на його саміті у Варшаві, який відбудеться в липні 2016 року.

Нагадаємо, 27 січня Європейське командування збройних сил США (EUCOM) представило оновлену воєнну стратегію в Європі, пріоритетним завданням якої названо "стримування російської агресії".


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: