ЗМІ дізналися підсумкове рішення ЄК про "безвізові" успіхи України

2 коментувати
ЄК готує звіт до публікації

ЄК готує звіт до публікації

Єврокомісія остаточно прийняла звіт щодо виконання Україною вимог Плану дій візової лібералізації, в якому йдеться про виконання Україною всіх пунктів

Як повідомляє Європейська правда з посиланням на фрагменти документа, який вже готується до публікації, звіт був схвалений на засіданні колегії ЄК.

"Беручи до уваги підсумки моніторингу і звітності, що проводилася після початку безвізового діалогу в жовтні 2008 року, Комісія вважає, що Україна виконала всі критерії, встановлені з чотирьох блоків другої фази ПДВЛ", - йдеться у висновках звіту Єврокомісії.

"Беручи до уваги відносини України і ЄС, Єврокомісія на початку 2016 року подасть (Раді ЄС) законодавчу пропозицію про зміну регуляції 539/2001", - уточнюється в документі.

Про позитивне рішення ЄК повідомила і народний депутат від Самопомочі Ганна Гопко.

Позитивний:) нарешті! Фінальний Звіт Єврокомісіі щодо виконання Україною технічних критеріїв Плану дій візової ліберал...

Posted by Hanna Hopko on 18 декабря 2015 г.

Раніше про позитивні висновки ЄК щодо готовності України до безвізового режиму повідомили посол Євросоюзу Ян Томбінський і президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що Україна досягла значного прогресу у виконанні критеріїв щодо безвізового режиму з Європейським союзом.

Раніше в Єврокомісії відзначили, що звіт про прогрес України в візової лібералізації виглядає переконливим, однак утрималися від прогнозів результатів його розгляду.

Пізніше німецька газета Die Welt повідомила, що Європейський Союз планує незабаром скасувати візовий режим для громадян України і Грузії.

В Європейській комісії обіцяли оприлюднити доповідь про виконання Україною Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС до кінця 2015 року. Раніше очікувалося, що це відбудеться 15 грудня.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: