«Як же злякався узурпатор!» Лукашенко в паніці полетів до Путіна. Чого від них очікувати — інтерв'ю з головредом Хартія'97

25 травня, 15:10
NV Преміум
Зустріч Путіна і Лукашенка у грудні 2021 року у Санкт-Петербурзі (Фото:president.gov.by)

Зустріч Путіна і Лукашенка у грудні 2021 року у Санкт-Петербурзі (Фото:president.gov.by)

Білоруська журналістка, головна редакторка сайту Хартія'97 Наталя Радіна розповіла в інтерв'ю Radio NV, чого можна очікувати від білоруського і російського диктаторів Олександра Лукашенка і Володимира Путіна на тлі їхньої зустрічі в Москві.

 — Частину українських дітей переправляли на територію Республіки Білорусь, повідомив український генеральний прокурор Андрій Костін. І він навіть назвав кількість: щонайменше 2150 українських дітей, зокрема дітей-сиріт, віком від 6 до 15 років. Якщо у вас є інформація, вона надзвичайно важлива, бо може стосуватися і майбутніх санкцій проти білоруського керівництва. Розкажіть нам, будь ласка.

Відео дня

— Факти доведені. І існують уже доповіді про те, що українських дітей вивозили на територію Білорусі від початку воєнних дій, від початку нападу Росії на Україну, зокрема з території нашої країни.

Крім дітей, у нас була інформація про те, що на території Білорусі розміщувалися табори для українських військовополонених. Цю інформацію ретельно приховувала влада. Але насправді були підтвердження. Нам повідомляли джерела, що українські військовополонені перебувають на території Білорусі. Так, згодом їх переправляли до Росії. Але перший час вони там перебували.

Показати ще новини
Радіо NV
X