«Залужний продемонструє креатив». Про наступ України та конфронтацію Москви з Тель-Авівом — інтерв'ю з ізраїльським офіцером

18 березня, 14:46
Ексклюзив NV
Бахмут. Березень 2023 року (Фото:Aris Messinis)

Бахмут. Березень 2023 року (Фото:Aris Messinis)

Офіцер армії оборони Ізраїлю у відставці Григорій Тамар вважає, що і під час третього контрнаступу Генеральний штаб України на чолі з генералом Валерієм Залужним продемонструє креативний підхід, військову кмітливість і високу результативність.

На його думку, найперспективнішим напрямком є розтин південного російського угруповання з виходом до Азовського моря. А пошкодження Кримського мосту, як припускає експерт, стане кульмінацією цього контрнаступу ЗСУ. Тоді оточене угруповання РФ можна змусити до капітуляції, переконаний ізраїльський військовий.

Відео дня

В інтерв'ю Radio NV Тамар також розповів про конфронтацію Ізраїлю з РФ у зв'язку з переданням Україні антидронових систем і чому США досить спокійно відреагували на втрату дрона MQ-9 Reaper, який збила Росія.

— Геополітичне становище Ізраїлю дуже складне. Він оточений ворожими державами, деякі з них хочуть знищити Ізраїль. Країна займала дуже обережну позицію щодо Росії. Зараз бачимо, що уряд Ізраїлю дозволив своїм оборонним компаніям продати антидронові системи. Що змінилося?

Показати ще новини
Радіо NV
X