З Росії вишлють більше 700 американських дипломатів - ЗМІ

29 липня 2017, 00:25
2296
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
З Росії вишлють більше 700 американських дипломатів - ЗМІ - фото

Посольству США в Москві доведеться скоротити число працівників

Російське видання Комерсант повідомляє, що керівництво РФ збирається скоротити число працівників дипломатичних представництв США на своє території більш ніж на 700 осіб

Джерела видання відзначають, що "американська сторона була заздалегідь попереджена про всі підготовлені заходи, це стосується й обмежень, накладених на нерухомість, і урівнення числа дипломатичних співробітників".

Нагадаємо, що Російська Федерація у відповідь на підготовку США нових санкцій вирішила вилучити у Вашингтона дачу і складські приміщення і зажадала скоротити американський дипломатичний персонал до 455 осіб.

Законопроект про нові санкції проти Москви через російське втручання в президентські вибори 2016 року і агресію проти України вже погодили в Палаті представників Конгресу США і Сенаті США. Тепер документ має підписати президент США Дональд Трамп.

Наприкінці 2016 року адміністрація Барака Обами конфіскувала у Росії дві дипломатичні дачі у відповідь на втручання Москви в президентські вибори. У Вашингтоні заявили, що об'єкти нерухомості використовувалися росіянами для шпигунства. Також з США були вислані російські дипломати.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською