Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Втручання в американські вибори: ЗМІ назвали ім'я наближеного до Путіна мільярдера, допитаного Мюллером

5 травня, 11:26
716
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Віктор Вексельберг

Агенти спецпрокурора Робета Мюллера допитали в США російського мільярдера Віктора Вексельберга в рамках розслідування про втручання Росії в президентські вибори 2016 року, пише The New York Times.

За даними джерел видання, агенти Мюллера затримали власника групи Ренова Вексельберга в аеропорту Нью-Йорка, перевірили його електронні пристрої, а також допитали мільярдера. Допит пройшов близько двох місяців тому, зміст поставлених мільярдерові запитань невідомий.

Зараз команда Мюллера не розглядає Вексельберга як безпосереднього учасника схем з втручання у вибори, але ймовірно, у нього є інформація про зв'язки між РФ виборчим штабом республіканця Дональда Трампа.

Інтерес слідчих викликала також присутність Вексельберга на інавгурації Дональда Трампа на початку 2017 року, а також його інвестиції в Банк Кіпру, який пов'язують з міністром торгівлі США Волбуром Россом.

Відзначимо, що вперше про допит впливових російських бізнесменів командою спецпрокурора Мюллера повідомив канал CNN.

У свою чергу, російські ЗМІ припустили, що цими бізнесменами були Віктор Вексельберг, Роман Абрамович і Михайло Прохоров.

6 квітня США запровадили санкції проти сімох російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. Під нові санкції потрапив також і Вексельберг.  

Глава Мінфіну Стівен Мнучін пояснив запровадження нових санкцій тим, що російські олігархи й еліти отримують вигоду від діяльності влади РФ, яка веде підривну і деструктивну політику по всьому світу, зокрема продовжує окуповувати Крим і провокує насильство на сході України.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 13:28

article_img
Керченська криза: НАТО вимагає від РФ негайного звільнення українських моряків

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися