Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

"Уся відповідальність за чеченця повністю лягає на владу Франції": Кадиров про напад у Парижі

13 травня, 19:13
778
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Глава Чечні Рамзан Кадиров

Глава Чечні Рамзан Кадиров підтвердив чеченське походження молодого чоловіка, який нападав на перехожих у Парижі, а також заявив, що "вся відповідальність за те, що Хамзат Азімов встав на шлях злочинності, повністю лягає на владу Франції". Про це Кадиров написав у своєму Telegram-каналі.

Кадиров повідомив, що Хамзат Азімов після досягнення 14-річного віку дійсно отримав паспорт громадянина РФ, проте наразі цей паспорт недійсний через те, що у 20 років молодий чоловік не отримав новий.

"У зв'язку з цим вважаю за необхідне заявити, що вся відповідальність за те, що Хамзат Азімов встав на шлях злочинності, повністю лягає на владу Франції. У Чечні він тільки народився, а дорослішання, формування його особистості, його поглядів і переконань відбувалося у французькому суспільстві", – додав глава чеченського регіону.

Він також зазначив, що західні країни створили тепличні умови всім, хто вороже налаштований по відношенню до РФ і Чечні, а спецслужби готують їх до дій в зоні збройних конфліктів на Близькому Сході, поповнюють ними ряди ібліської держави.

"Можливо, деякі з підшефних виходять з-під контролю і роблять подібні злочини", – заявив Кадиров.

Він також висловив переконання, що якби Хамзат провів дитинство і юнацькі роки в Чечні, його доля склалася б інакше.

Нагадаємо, напад стався в суботу ввечері, в одному з центральних районів Парижа. В результаті атаки загинула одна людина та четверо дістали поранення, поліція ліквідувала нападника.

Прокурор французької столиці Франсуа Моленс повідомив, що, за словами очевидців, під час нападу злочинець, чия особистість пізніше стала відома представникам ЗМІ, кричав "Аллах акбар".

ІД вже взяла на себе відповідальність за напад на перехожих.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися