Побоялися внутрішньої дестабілізації. Зеленський пояснив, чому Росія напала на Україну

11 травня, 20:29
Володимир Зеленський (Фото:Офіс президента)

Володимир Зеленський (Фото:Офіс президента)

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія не боїться, що на неї нападе НАТО. Найбільша фобія — правда, яку російський режим старанно приховує від своїх людей, щоби залишатися при владі.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Зеленський нагадав, що влада РФ не вважає Україну країною, а одна з головних цілей окупантів — повністю захопити Україну.

Відео дня

«НАТО - це лише одна із причин того, що Росія напала на Україну. Вони не вважають нас державою, не вважають нас народом. Вони хочуть мати 100-відсотковий вплив. Вони були всюди. У правоохоронних органах, у наших Збройних силах, Міністерстві оборони - вони були всюди. Окремі партії представляли їх у парламенті. Таким чином, вам не дають розвиватися так, як ви хочете», — розповідає Зеленський.

Зеленський переконаний, що влада Росії найбільше боїться дестабілізації всередині своєї країни. Тому веде пропаганду, дискредитуючи сусідню Україну.

«Росія не бачить нас незалежною державою. Вони бояться це програти. Тому що вони можуть побачити, як розвивається наша держава. І, не дай Бог, щоб їхні люди побачили, що ми живемо краще, ніж люди в Росії. Тому що це вплине на дестабілізацію всередині Росії», - заявив Зеленський.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X