Війна в Сирії: Росія проігнорувала заклик Туреччини запобігти кровопролиттю в Ідлібі шляхом перемир'я

8 вересня 2018, 09:53
1256
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Путін налаштований продовжити "боротьбу з терористами"

На тристоронній зустрічі Росії, Ірану й Туреччини в Тегерані президент РФ Володимир Путін відкинув заклики Туреччини до перемир'я, яке могло би запобігти кровопролиттю в провінції Ідліб на півночі Сирії, повідомляє BBC.

"Атака на Ідліб призведе до катастрофи. Боротьба з терористами вимагає методів, заснованих на часі й терпінні", - попередив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган.

Путін має намір продовжити "боротьбу з терористами". За його словами, сирійська армія за підтримки Росії та Ірану готова найближчим часом почати наступ на провінцію Ідліб.

"Законний сирійський уряд має право і мусить нарешті взяти під контроль усю свою національну територію", - заявив російський президент.

Нагадаємо, вчора, ще до зустрічі президентів трьох країн у Тегерані, райони сирійської провінції Ідліб зазнали авіаударів. Правозахисники повідомили, що мішенню стали позиції повстанських угруповань на півночі провінції Хама і на півдні провінції Ідліб.

Франція, Канада і США застерегли Асада від застосування хімічної зброї в Ідлібі, пообіцявши у відповідь нанести удари по військових об'єктах сирійської армії.

Провінція Ідліб є останнім оплотом опозиційних сил, які вже сім років намаються повалити уряд Башара Асада. За даними ООН, у провінції Ідліб проживає майже 3 мільйони людей, у тому числі мільйон дітей. Також у провінції знаходиться близько 30 тисяч бойовиків і повстанців.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше