Венесуела розірве дипломатичні і політичні відносини з Колумбією – Мадуро

23 лютого, 21:53
837
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Венесуела розірве дипломатичні і політичні відносини з Колумбією – Мадуро - фото

EPA

Ніколас Мадуро

Венесуела розірве дипломатичні відносини з Колумбією і вишле співробітників колумбійського посольства з Каракаса, заявив президент країни Ніколас Мадуро, повідомляє Reuters.

Причиною розриву дипвідносин Мадуро назвав сприяння Колумбії опозиції у доставці гуманітарної допомоги США до Венесуели.

"Терпіння вичерпано, я не можу більше терпіти, ми не можемо миритися з тим, що колумбійська територія використовується для нападів на Венесуелу. З цієї причини я вирішив розірвати всі політичні і дипломатичні відносини з фашистським урядом Колумбії", – заявив Мадуро.

За його словами, послу і консулам доведеться покинути Венесуелу протягом 24 годин.

Раніше Влада Венесуели ухвалила рішення про тимчасове закриття трьох мостів на кордоні з Колумбією, щоб не допустити прибуття гуманітарного вантажу США в країну.

Напередодні венесуельська влада також перекрили кордон з Бразилією – за день до очікуваного прибуття гуманітарної допомоги США до Венесуели, яку уряд президента Ніколаса Мадуро відмовляється прийняти.

Венесуельська опозиція і тимчасовий президент Хуан Гуайдо розраховують домогтися поставок гуманітарної допомоги до Венесуели. Центри з її прийому знаходяться в Бразилії і Колумбії на кордоні з Венесуелою, а також на острові Кюрасао.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською