Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Венесуела оголосила персонами нон ґрата двох американських дипломатів

22 травня, 21:28
89
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ніколас Мадуро

Президент Венесуели Ніколас Мадуро розпорядився вислати головного дипломата США в Каракасі Тодда Робінсона і його заступника Брайана Наранхо за нібито змову проти уряду.

Мадуро в телевізійному зверненні повідомив, що американські дипломати повинні покинути країну протягом 48 годин, передає AP.

Тодд Робінсон раніше служив послом США в Гватемалі, після чого був призначений в посольство в Каракасі. Венесуела і США не обмінюються послами з 2010 року.

Нагадаємо, що напруга між Вашингтоном і Каракасом загострилася після перемоги чинного президента Венесуели Ніколаса Мадуро на дострокових виборах. США звинуватили венесуельську владу в масштабній фальсифікації підсумків голосування і оголосили вибори нелегітимними.

Після президент США Дональд Трамп ввів економічні санкції проти Венесуели. Зокрема, громадянам США заборонено брати участь в будь-яких операціях з дебіторською заборгованістю Венесуели.

Вибори в Венесуелі проходили на тлі тривалої економічної і політичної кризи, яка супроводжується рекордною інфляцією, голодними бунтами і силовим протистоянням між опозицією і підконтрольними Мадуро органами влади.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 17:46

article_img
Прем'єр Мей скасувала голосування у парламенті з питання Brexit