Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Велика Британія про отруєння Скрипаля: Всі дороги ведуть до Росії

5 квітня, 17:43
662
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Лондон: Немає жодних сумнівів, що за отруєнням Сергія Скрипаля стоїть Росія

Міністр з питань безпеки Великої Британії Бен Воллес заявив, що у справі отруєння Сергія Скрипаля всі дороги ведуть до Росії.

За словами Воллеса, немає жодних сумнівів, що за отруєнням Скрипаля стоїть Росія.

"Немає жодних сумнівів у тому, що ми виявили нервово-паралітичний газ, який був виготовлений у Росії, і ми вважаємо, що таке речовина здатна зробити тільки держава... всі дороги ведуть до Росії, і ми не можемо сумніватися в тому, що за цим стоїть російська держава", - цитує Уоллеса Bloomberg.

4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі Maltings в Солсбері.

Слідство встановило, що їх отруїли нервово-паралітичним речовиною Новачок, розробленим в СРСР в 1970-х роках. Велика Британія поклала відповідальність за інцидент на Росію.

В результаті Велика Британія оголосила дипломатичні санкції, виславши з країни 23 російських дипломатів. На знак солідарності ще понад 20 країн світу, в тому числі США, оголосили персонами нон грата більше сотні російських розвідників, які працювали під дипломатичним прикриттям.

Росія у відповідь пішла на симетричні кроки, виславши дипломатів цих країн.

The Times: Спецслужби Британії виявили місце виробництва отрути Новачок

Головне

article_img
На супутникових знімках Google Earth біля українського кордону зафіксували сотні танків РФ