Великій Британії буде гірше за межами ЄС за будь-якого сценарію - звіт

0 коментувати
Розглядаються три найбільш ймовірних сценарії Brexit

Розглядаються три найбільш ймовірних сценарії Brexit

Конфіденційний аналіз британського уряду щодо впливу Brexit на економіку передбачає, що всі галузі промисловості країни постраждають після виходу з ЄС.

Про це у вівторок, 30 січня, повідомляє  BuzzFeed, який ознайомився з документами.

Урядовий документ EU Exit Analysis - Cross Whitehall Briefing розглядає три найбільш вірогідних сценарії Brexit на основі наявних механізмів ЄС.

Автори документа доходять висновку, що Великій Британії буде гірше поза межами Європейського Союзу за кожним змодельованим сценарієм.

Якщо Велика Британія продовжить діяти в межах угоди про вільну торгівлю з ЄС, економічне зростання в країні буде на 5% нижче протягом наступних 15 років порівняно з поточними прогнозами.

Сценарій "ніякої угоди", тобто повернення Великої Британії до правил Світової організації торгівлі (СОТ), скоротить зростання на 8% протягом цього періоду.

Найбільш м’який варіант Brexit - це збереження доступу на єдиний ринок через членство в Європейському економічному просторі, але в довгостроковій перспективі він також призведе до падіння на 2%.

Розрахунки не враховують короткострокових ударів від Brexit по британській економіці, таких як вартість адаптації до нових митних механізмів.

У документі зазначається, що майже кожен сектор економіки, включений до аналізу, зазнає негативного впливу.

Аналіз показав, що негативного впливу не буде лише для сільськогосподарського сектору за сценарієм СОТ.

Кожен британський регіон відчує негативний вплив за трьома сценаріями, а Північний Схід, графство Західний Мідленд та Північна Ірландія зіткнуться з найбільшим падінням економічних показників.

Крім того, існує ризик того, що статус Лондона як фінансового центру може суттєво знизитися, а можливості, які надаються в межах ЗВТ, не сильно відрізняються від можливостей СОТ.

З плюсів Brexit аналіз передбачає, що за всіма сценаріями буде укладено торговельну угоду з США, і це принесе користь ВВП на 0,2% у довгостроковій перспективі.

Торгові угоди з країнами та блоками, які не входять до ЄС, такими як Китай, Індія, Австралія, країни Перської затоки та країни Південно-Східної Азії додадуть загалом ще 0,1% -0,4% до ВВП у довгостроковій перспективі.

Дивіться також

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: