Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Європарламенті закликали українських посадовців відвідати київський прайд

9 червня, 22:58
1096
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Українську владу також закликали забезпечити безпеку учасників прайду

35 депутатів Європейського парламенту закликали українських політиків відвідати Марші рівності у Києві. Про це у відкритому листі, опублікованому на своєму офіційному сайті, повідомила євродепутатка Ребекка Хармс.

Крім того, українську владу закликали забезпечити безпеку учасників прайду.

"Одним із основоположних принципів Європейського Союзу є забезпечення рівних прав для всіх незалежно від їх статі, національності, кольору шкіри та сексуальної орієнтації. Оскільки українці йдуть на шляху до європейської інтеграції, ми вітаємо прогрес, досягнутий у досягненні більшої рівності ЛГБТ", – зазначається у листі.

Також у документі наголошується, що прайди минулих двох років продемонстрували прихильність країни захищати права громадян на мирні зібрання. Проте європарламентарії також нагадали, що Україна залишається однією з останніх у Європі країн, в якій представників ЛГБТ-спільноти не захищають жодні закони.

"Великі зміни часто починаються з символічних жестів. Ми закликаємо українських лідерів приєднатися до своїх громадян на Марші Рівності 17 червня. Зробить історію та будьте у першому ряду, оскільки українці крокують до того, щоб бути сильною, різнобічною та рівною демократичною державою в нашій європейській родині", – говориться у документі.

Раніше повідомлялося, що у центрі Києва 17 червня відбудеться марш Рівності КиївПрайд-2018.

Також  з 8 по 16 червня у Києві проходитиме прайд-тиждень КиївПрайд-2018 – тиждень культурно-просвітницьких заходів, присвячених життю ЛГБТ+ спільноти в Україні.

Головне

article_img
На супутникових знімках Google Earth біля українського кордону зафіксували сотні танків РФ