Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Берлін відреагував на пропозицію регіонів послабити антиросійські санкції

31 січня, 17:05
1159
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Берліні заявили, що санкції є не самоціллю, а реакцією на дії Росії

У федеральному уряді Німеччини відреагували на пропозицію п'яти східнонімецьких регіонів послабити антиросійські санкції. 

За словами заступниці речника уряду Ульріке Деммер, санкції ЄС проти Росії діятимуть доти, доки підстави для їхнього запровадження зберігаються.  

"Санкції є не самоціллю, а реакцією, з одного боку, на незаконну анексію півострова Крим, що належить Україні, а з іншого боку - на російську дестабілізацію на Сході України сепаратистськими силами, яких підтримує Москва", -  цитує Деммер DW.

Зокрема, проти послаблення санкцій виступає фракція християнських демократів у Бундестазі. 

"Російська інтервенція у Східній Україні має припинитися. Тільки тоді запроваджені проти Росії економічні санкції можуть бути скасовані", - заявив речник з питань зовнішньої політики фракції ХДС/ХСС Юрґен Гардт.

Один з лідерів партії Зелених Джем Ездемір  заявив, що  не можна просто ігнорувати масштабні порушення міжнародного права суто через те, що окремі земельні уряди прагнуть забезпечити регіональні підприємства замовленнями.

Натомість голова фракції Лівих Дітмар Барч підтримав ідею скасування санкцій.

"Хто серйозно вірить, що Росію можна поставити на коліна санкціями, той нічого, взагалі нічого не зрозумів", - цитує Барча Berliner Zeitung.

29 січня прем'єр-міністри п'яти федеральних земель Німеччини виступили за послаблення санкцій щодо Росії, адже вони, начебто, не дають результату, а лише шкодять німецьким підприємствам.

Головне

article_img
На супутникових знімках Google Earth біля українського кордону зафіксували сотні танків РФ