Українська діаспора буде боротися за права кримських татар - президент СКУ

10 грудня 2017, 06:58
Світовий конгрес українців буде допомагати кримським татарам у деокупації Криму та відстоюванні прав, йдеться в заяві президента СКУ Євгена Чолія, опублікованій на сайті організації

"Від імені понад двадцятимільйонної української діаспори Світовий конгрес українців заявляє про свою солідарність з кримськотатарським народом та запевняє у своїй подальшій підтримці в боротьбі за деокупацію Криму та в захисті людських, національних і релігійних прав і свобод кримських татар", - йдеться в заяві, опублікованій з нагоди 100-річчя першого Курултаю кримськотатарського народу.

Відео дня

Як зазначається в тексті, сьогодні кримські татари знову страждають від "жорстоких утисків, репресій і переслідувань, які ведуть проти них окупаційні владні структури Російської Федерації".

"Злочинні дії Російської Федерації змушують волелюбний кримськотатарський народ відстоювати своє право вільно жити на своїй власній землі", - відзначили в СКУ.

У заяві також говориться, що з початком агресивних дій Росії на території України, СКУ зміцнив співпрацю з Меджлісом кримськотатарського народу і активно просуває перед міжнародною спільнотою актуальні питання кримськотатарського народу.

Раніше повідомлялося, що ООН звинуватила РФ в тортурах і серйозних порушеннях прав людини в Криму.


Показати ще новини
Радіо НВ
X