Україна закликала ООН посилити міжнародну присутність в Донбасі

29 лютого 2016, 22:31
Представник України при Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко 29 лютого на засіданні Радбезу ООН заявив, що Україна закликає посилити міжнародну присутність в Донбасі

Зокрема українська сторона пропонує розгорнути миротворців та поліцейську місію ООН, повідомляє УНІАН.

"Необхідна активніша міжнародна присутність для забезпечення безпеки на місці (Донбасі - ред.), а також повинна здійснюватися місія ОБСЄ. Ми вітаємо продовження мандата місії на прохання України", - зазначив Єльченко.

Відео дня

За його словами, необхідно підвищити можливості місії ОБСЄ і підкріпити її діяльність спеціальною поліцейською місією під егідою ОБСЄ, що могло б стати ефективним засобом для того, щоб привнести мир в Донбас.

"Ми вважаємо, що неконтрольований сегмент російсько-українського кордону робить лише обмеженими вплив міжнародних заходів, оскільки збройні угруповання, які отримують зброю, можуть прибувати з Росії", - заявив постійний представник України при ООН.

Він також нагадав, що пропозиція розмістити в Донбасі місію миротворців ООН "залишається в силі".

Нагадаємо, 27 серпня 2015 року президент України Петро Порошенко заявив, що питання про введення миротворців Україна буде піднімати перед світовим співтовариством регулярно.

Показати ще новини
Радіо НВ
X