Україна закликала ООН покарати Росію за "реінкарнацію духу холодної війни"

1 коментувати
Пивоваров закликав ООН стати форпостом міжнародної інформаційної безпеки

Пивоваров закликав ООН стати форпостом міжнародної інформаційної безпеки

Представник від України Єгор Пивоваров закликав ООН припинити агресивну пропаганду, яка використовується сьогодні "окремими державами для підгодовування нових типів гібридних війн, і притягнути до відповідальності її ініціаторів

"Моя делегація хотіла б закликати країни-члени приступити до розробки міжнародного документа про протидію пропаганді, щоб захистити наші суспільства від інформаційних війн на державному рівні, а також інших кампаній, спрямованих на задоволення геополітичних апетитів деяких нездорових лідерів", - цитує слова українського представника Укрінформ.

Пивоваров не став називати країну, про яку йде мова, підкресливши, що всі в залі і так розуміють.

"Ця країна винайшла новий тип війни - так звану гібридну війну, в якій підконтрольні державі телеканали, газети і тисячі найманих інтернет-ботів порівняй збройним підрозділів без розпізнавальних знаків, представляють серйозну загрозу того, про що ми говоримо, і що ми захищаємо тут, в ООН", - зазначив Пивоваров.

Він також підкреслив, що "цій країні вдалося створити величезний географічний паноптикум на своїй території, який вона намагається розширити за рахунок сусідніх країн".

"ООН має стати форпостом міжнародної інформаційної безпеки. Організація повинна визначити, назвати і покарати тих, хто намагається реінкарнувати мертвих дух холодної війни", - підкреслив Пивоваров.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: