Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україна вирішила видворити російських дипломатів через отруєння Скрипаля - Порошенко

26 березня, 16:09
2060
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Порошенко висловив солідарність з Британією

Україна прийняла рішення видворити 13 російських дипломатів з України через отруєння в Британії колишнього співробітника ГРУ РФ Сергія Скрипаля.

Про це повідомив президент Петро Порошенко.

Глава української держави підкреслив, що влада ухвалила таке рішення у відповідь "на цинічну хімічну атаку в Солсбері в дусі солідарності з британськими партнерами".

"Росія вкотре підтвердила своє зневажливе ставлення не лише до суверенітету незалежних держав, а й до цінності людського життя. Україна відчуває це щодня в окупованому українському Криму та на Донбасі", - додав Порошенко.

Він також повідомив, що наступний крок України - це збільшення ціни для Москви за вчинені міжнародні злочини, включаючи посилення персональних, фінансових і економічних санкцій.

Польща і країни Балтії висилають російських дипломатів через інцидент в Солсбері
США, Німеччина та Франція вирішили вислати російських дипломатів

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ РФ оголосило персонами нон грата 23 британських дипломата, а також наказало припинити діяльність Британської ради в зв'язку з неврегульованістю її діяльності.

Ці заходи були прийняті у відповідь на висилку російських дипломатів з Великої Британії в зв'язку з застосуванням хімічної зброї в британському Солсбері. Лондон вважає, що за отруєнням токсичною речовиною Новачок колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії стоїть Москва. Кремль заявляє про свою непричетність до цього.


4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були знайдені без свідомості на лавці в торговому центрі Maltings в Солсбері. Вони досі перебувають у критичному стані.

Головне

article_img
ЗМІ: Лукашенко обговорив російський тиск з вищим керівництвом Білорусі і закликав "стояти за незалежність"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися