Україна розширила санкційний список проти Росії

22 червня 2018, 09:41

Рада нацбезпеки та оборони розширила список санкцій проти Росії.

Як повідомили в прес-службі відомства, до списку внесли 30 юридичних та 14 фізичних осіб.

Зокрема, Україна запровадила санкції відносно Науково-дослідного інституту Квант, ТОВ Дайвтехносервіс, ТОВ Цифрові технології безпеки, ERPScan BV, Embedi Limited.

Відео дня

Список юридичних осіб також доповнили політичними партіями і громадськими організаціями, які брали участь в підготовці і проведенні виборів президента РФ на території окупованого Криму.

Зокрема, санкції ввели проти Центральної виборчої комісії РФ, Виборчої комісії Республіки Крим, політичних партій Єдина Росія та ЛДПР, а також проти Спілки ветеранів Афганістану, всеросійської громадської організації Бойове братство тощо.

Україна також додала до списку санкцій Луганський авіаційний ремонтний завод, який розташований на окупованій території Донбасу і активно використовується державою-агресором.

Санкції введені і відносно фізичних осіб, причетних до підготовки та проведення незаконного голосування в анексованому Криму в межах виборів до Держдуми РФ. У список санкцій додали і російського мільярдера Аркадія Ротенберга та членів його сім'ї.

Відзначається, що санкції синхронізовані зі списком санкцій США.

На даний момент в українському списку санкцій 1762 фізичних і 786 юридичних осіб.

Раніше Порошенко підписав указ про розширення санкцій.

Нагадаємо, попереднє оновлення списку санкцій проти РФ відбулося 24 травня.

Показати ще новини
Радіо NV
X