Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україна може зіткнутися з проблемою нелегальних мігрантів через політику ЄС - глава Держприкордонслужби

10 липня, 11:48
1502
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Прикордонники вже фіксують зростання кількості біженців на кордоні

фото: ДПС

Незабаром Україна може зіткнутися з різким збільшенням кількості нелегальних мігрантів, які будуть намагатися потрапити до країни за будь-яку ціну, заявив глава Держприкордонслужби Петро Цигикал, пише Укрінформ.

За словами глави українського прикордонного відомства, через політику Євросоюзу щодо посилення заходів у боротьбі з незаконною міграцією, її потоки можуть переорієнтуватися на інші напрямки, в тому числі й на Україну.

"Сьогодні ми вже спостерігаємо збільшення кількості незаконних мігрантів на каналах легального в'їзду. Потенційні незаконні мігранти, спираючись на підтримку діаспори, офіційно видані документи і інші умовно законні шляхи, намагаються потрапити в Україну, щоб потім тут залишитися нелегально або далі незаконно переходити кордон до ЄС", - пояснив Цигикал.

Він додав, що насамперед йдеться про вихідців з країн Африки та Близького Сходу.

Глава ДПС наголосив, що Україні потрібно посилити міграційне законодавство, а також запровадити кримінальну відповідальність за незаконний перетин державного кордону.


В останній місяць проблема нелегальних мігрантів спричинила політичну кризу в Євросоюзі. Австрія та Італія різко виступають проти біженців. Представники цих двох країн, а також Німеччини та Франції, зібралися на позаплановий екстрений саміт з питань міграції, однак дійти згоди з питань біженців не вдалося.

Пізніше уряд Італії заявив про бажання відмовитися від прийому кораблів міжнародних місій Євросоюзу в Середземному морі, які займаються порятунком мігрантів біля берегів Лівії.

Читайте також:

Головне

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися