Україна і Кіпр підписали нову угоду про оподаткування та ряд інших документів

11 грудня 2015, 13:16
Україна і Кіпр підписали оновлену міжурядову угоду про уникнення подвійного оподаткування

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Документ підписали міністр фінансів України Наталія Яресько та міністр енергетики, торгівлі, промисловості і туризму Кіпру Йоргос Лаккотріпіс у присутності президентів двох країн.

Відео дня

Сторони підписали протокол про внесення змін до конвенції між урядами України та Кіпру про уникнення подвійного оподаткування та протидії податковим ухилам стосовно податків на доходи.

Крім того, сторони підписали міжурядову угоду про співробітництво у сфері вищої освіти, меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України і Міністерством енергетики, торгівлі, промисловості і туризму Кіпру в сфері поновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

Також Україна і Кіпр підписали угоду про співпрацю в сфері архівів двох країн.

21 липня Міністерство фінансів України і Кіпр домовилися про підвищення ставок оподаткування окремих видів пасивних доходів. Нова конвенція про уникнення подвійного оподаткування буде відповідати рекомендаціям Організації економічного співробітництва і розвитку.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України збирався схвалити законопроект про денонсацію конвенції з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування.

Показати ще новини
Радіо NV
X