Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Угорщина відреагувала на внесення в базу Миротворця глави МЗС країни

1 жовтня, 09:10
2787
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Угорщина прокоментувала внесення в базу Миротворець Петера Сійярто

У Міністерстві закордонних справ Угорщини заявили, що в Україні тривають антиугорські атаки, про що свідчить внесення в базу сайту Миротворець глави МЗС країни Петера Сійярто.

У прес-службі угорського зовнішньополітичного відомства наголосили, що висунуті Миротворцем звинувачення на адресу Сійятро, не відповідають дійсності.

"Міністра закордонних справ Угорщини не вийде залякати, а закарпатські угорці можуть і надалі розраховувати на Петера Сійярто і його безумовну та рішучу підтримку", - йдеться в заяві.

Також наголошується, що глава МЗС Угорщини підтримує всі свої попередні вимоги.

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сійярто потрапив до бази сайту Миротворець.

Причиною внесення Сійярто в "чистилище" стали "замах на суверенітет і територіальну цілісність України. Прямі погрози збройного вторгнення в Україну".

Також главу МЗС Угорщини звинувачують у втручанні у внутрішні справи України, розпалюванні та підтримці сепаратистських настроїв в Україні, участю в організації провокації, спрямованої на масове порушення громадянами України законодавства України.

Нагадаємо, в Україні піднявся скандал навколо видачі угорських паспортів в Берегові Закарпатської області. ЗМІ оприлюднили відео, таємно зняте в консульстві Угорщини, на якому нові угорські громадяни під келих шампанського складають присягу на вірність Угорщині і отримують документи.

Нове загострення у відносинах України та Угорщини: що сталося і чим загрожують одна одній сторони

У Міністерстві закордонних справ України пообіцяли перевірити це відео. А глава відомства Павло Клімкін заявив, що якщо ця інформація підтвердиться, то МЗС прийме рішення про вислання консула Угорщини.

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив про спроби залякати закарпатських угорців і пригрозив ще більш ускладнити євроінтеграцію України.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися