Угорщина різко розкритикувала пропозицію виключити її з ЄС

13 вересня 2016, 15:34
3911
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Угорщина протягом своєї історії завжди захищала Європу, заявив МЗС країни

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто назвав свого люксембурзького колегу Жана Ассельборна класичним нігілістом у відповідь на пропозицію останнього виключити Угорщину з Європейського Союзу

"У минулому Жан Ассельборн вже показав себе легковажним інтелектуалом. Він хоче виключити Угорщину з ЄС, але він давно сам себе виключив з розгляду як серйозного політика, і, будучи "класичним нігілістом", пан Ассельборн невпинно працює над тим, щоб зруйнувати безпеку і культуру Європи", - наведені слова Сиярто на офіційному сайті угорського уряду.

Він зазначив, що Угорщина протягом своєї історії завжди захищала Європу.

"Угорці мають право зробити так, щоб їхні голоси були почуті: вони і тільки вони мають право вирішувати, з ким вони хочуть і не хочуть жити. Жоден бюрократ Брюсселя, ані міністр закордонних справ Люксембургу не може позбавити їх цього права", - відповів Сіярто.

Раніше міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн заявив, що Угорщину слід виключити з Європейського Союзу за ігнорування основних європейських цінностей.

Глава МЗС Люксембургу обурився діями влади Угорщини щодо біженців.

Нагадаємо, що 2 жовтня в Угорщині пройде референдум про доцільність розподілу біженців з країн ЄС на основі принципу квотування.

ЄС зіткнувся з найсильнішою після Другої світової кризою з біженцями, яка породжена громадянською війною в Сирії, де притулок втратили 11 мільйонів осіб.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше