Учасників перевороту в Туреччині будуть ховати на кладовищі для зрадників, близько притулку для собак

2 коментувати
Цвинтар знаходиться в безпосередній близькості від притулку для собак, що неприпустимо у відповідності з мусульманськими традиціями
Фото: Pixabay

Цвинтар знаходиться в безпосередній близькості від притулку для собак, що неприпустимо у відповідності з мусульманськими традиціями

У Туреччині виділили ділянку для кладовища, на якій будуть ховати тільки учасників спроби військового перевороne

Як повідомляє Reuters, кладовище знаходиться в безпосередній близькості від притулку для собак, що неприпустимо у відповідності з мусульманськими традиціями.

Перші тіла загиблих вже поховані там. Причому могили для них не копали вручну, а екскаватором. Тіла всупереч традиції не обмивали. А на вході на кладовище поставили табличку "Кладовище для зрадників".

Нагадаємо, в ніч на суботу, 16 липня, військові Туреччини зробили спробу військового перевороту. У Стамбулі і Анкарі відбувалися авіанальоти, на вулицю вивели танки. Президент країни Реджеп Ердоган заявив, що основні осередки повстанців ліквідовані.

У зв'язку з спробою військового перевороту в Туреччині затримані 2839 військовослужбовців збройних сил країни. Також були звільнені більше 2,7 тис. суддів різних рівнів.

У МВС Туреччини заявили про арешт одного з головних організаторів спроби військового перевороту - колишнього головнокомандувача ВПС Акіна Озтюрка, який командував ВПС з 2013 по 2015 роки.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: