Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У ЦВК Росії відповіли на рішення України не пускати росіян на вибори

16 березня, 18:48
1200
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В Росії вважають, що Україна порушує міжнародні зобов'язання

Рішення Міністерства внутрішніх справ України про недопуск росіян до дипломатичних установ РФ для голосування на виборах президента Росії 18 березня є порушенням міжнародних зобов'язань і міжнародного права, заявив член Центрвиборчкому РФ Василь Ліхачов.

"Заява [міністра внутрішніх справ України Арсена] Авакова про те, що він обмежить доступ громадянам РФ, які мають активне виборче право, суперечить відразу двом міжнародним конвенціям і двосторонній російсько-українській угоді", - сказав він в коментарі Інтерфаксу.

Член російського ЦВК уточнив, що в даній ситуації має місце порушення Віденської конвенції про дипломатичні зносини та імунітети, Віденської конвенції про консульські зносини та імунітети, а також двосторонньої російсько-української угоди з консульських питань.

Варто зазначити, що Росія порушила Будапештський меморандум, анексувавши Крим і здійснивши військове вторгнення на Донбас. У Москві традиційно це заперечують.

[see_also]

Лавров заявив, що Росія не порушувала Будапештський меморандум. Дипломати нагадали, чому це не так

[/see_also]

Нагадаємо, що очільник МВС Арсен Аваков заявив, що громадян Росії не допускатимуть на голосування 18 березня в дипломатичних представництвах, розташованих на території України.

Вибори президента РФ призначені на 18 березня 2018 року - день анексії Криму. У цей день чотири роки тому було підписано так звану угоду "про прийняття Криму і міста Севастополя до складу Росії".

[see_also]

Все, що потрібно знати про вибори президента Росії

[/see_also]

Головне

article_img
Меркель зажадала від Путіна забезпечити прохід українських кораблів до портів Азовського моря