У США назвали терміни відновлення санкцій проти Ірану

9 травня 2018, 02:07
496
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Після закінчення 180-денного періоду санкції будуть відновлені в повній мірі

Санкції США проти Ірану будуть відновлені в 180-денний строк із дня оголошення президентом Дональдом Трампом рішення про вихід Штатів із ядерної угоди з Тегераном, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів США.

Дію обмежень буде відновлено в строк від 90 до 180 днів. При цьому підкреслюється, що сама робота по відновленню обмежень почнеться негайно.

Як повідомляє Управління по контролю за іноземними активами (OFAC), з 6 серпня буде відновлено дію заборони на купівлю доларів урядом Ірану, санкцій проти торгівлі золотом та іншими дорогоцінними металами, проти покупки або продажу алюмінію, сталі, вугілля, програмного забезпечення для промислових виробництв, обмежень на істотні транзакції, пов'язані з купівлею іранського ріала, а також на операції з суверенним боргом Ірану. Також вступлять в силу санкції проти іранського автопрому. Крім того, після цього періоду будуть відкликані дозволи на імпорт в США іранських килимів і продовольства.

З 4 листопада, по закінченню 180-денного терміну, буде відновлено дію санкцій проти судноплавного та суднобудівного сектора в Ірані, обмеження на нафтові і нафтохімічні транзакції з іранськими державними компаніями, санкції проти іноземних банків за роботу з Центробанком Ірану.

Нагадаємо, що 8 травня президент США Дональд Трамп заявив про вихід з угоди щодо ядерної програми Ірану і анонсував нові санкції проти іранського режиму.

Історична угода щодо іранської ядерної програми від 2015 року передбачає зняття частини санкцій з Ірану в обмін на обмеження його можливостей по збагаченню та зберіганню ядерних матеріалів.

Дивіться також

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
Сьогодні, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Головне

Геополітика

Сьогодні, 11:17

article_img
Міжнародні експерти засудили главу МЗС Німеччини за висловлювання щодо деескалації конфлікту на Донбасі
Лонгріди

Сьогодні, 16:54

article_img
Три історії про людей, які борються за Херсонщину
Економіка

Сьогодні, 13:15

article_img
Інфраструктурний підйом. В Україні рекордними обсягами будують дороги, аеропорти, мости

Вибір редакції

Лонгріди

Сьогодні, 16:54

article_img
Три історії про людей, які борються за Херсонщину
Економіка

Сьогодні, 08:21

article_img
НВ назвало чотири наймасштабніших інфраструктурних проекти столиці
Мистецтво

Сьогодні, 10:58

article_img
Три сестри і зомбі. 5 кращих перекладів класики