У Польщі вперше в історії з'явилася українська парламентська група

0 коментувати
До складу групи увійшли 12 парламентаріїв

До складу групи увійшли 12 парламентаріїв

У польському парламенті створено Українську парламентську групу. До її складу увійшли 12 парламентаріїв: 11 депутатів Сейму і один сенатор

Як повідомляє ініціатор створення групи та її голова, депутат Сейму Мирон Сич, група буде підтримувати українську етнічну меншину та українських мігрантів в Польщі, а також надавати професійну допомогу Україні у проведенні реформ.

"Вперше в історії польського парламенту створено Українську парламентську групу. Значною мірою до неї входять люди, які мають українське коріння, або пов'язані з українським суспільством, культурою, традиціями ", - цитує Сича Главком.

До складу групи увійшли представники трьох партій. Серед членів групи є два заступника міністрів: заступник міністра фінансів Януш Цихань і заступник міністра сільського господарства і розвитку села Казімєж Плоцке.

За словами польського депутата, найближчим часом він планує представити послу України в Польщі Андрію Дещиці пропозицію щодо активного використання Україною знань і досвіду цих депутатів.

"Україні варто використати досвід цих людей, і я хочу донести це послу України Андрію Дещиці. Останнім часом ці особи активно включилися в своїх регіонах у допомогу Україні. Вони відчувають, чого потребує Україна, і готові поділитися власним досвідом реформ у Польщі, щоб перенести їх на український ґрунт", - зазначив Сич.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: