Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Польщі можуть створити держагентство у справах українських мігрантів

26 березня, 10:54
309
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами польського дипломата, доцільно скоординувати українських трудових мігрантів і польські фірми

У Польщі задумалися над створенням державного агентства у справах українських мігрантів, яке б контролювало захист їхніх трудових прав, розповів заступник голови МЗС Польщі Бартош Ціхоцький в інтерв'ю Європейській правді.

За словами дипломата, в Польщі працюють близько двох мільйонів українських робітників.

Водночас польські фірми потребують українських працівників.

"Можливо, доцільним було б створити державне агентство, яке працювало б і в Україні, і в Польщі, інформувало б українців, які є вакансії", - сказав Ціхоцький.

Нагадаємо, 12 лютого в Польщі вступили в силу зміни до закону про іноземців, які в цілому спрощують процес працевлаштування низки категорій іноземців.

Нагадаємо, що в Польщі в місті Сьрода-Велькопольска Великопольського воєводства роботодавець відмовився викликати швидку допомогу для працівниці з України, у якої стався крововилив у мозок, натомість вивіз її на вулицю та викликав поліцію.

Після розголосу роботодавець жінки підписав письмове зобов'язання оплачувати лікування та реабілітацію на території Польщі.

Українка нелегально працювала і жила на території підприємства. Коли у неї стався інсульт в неробочий час, роботодавець відвіз її в сусіднє місто, залишив на лавці і викликав поліцію до нібито нетверезої особи. Таким чином він хотів уникнути відповідальності перед законом, оскільки жінка працювала нелегально.

Головне

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися