Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Польщі анонсували публікацію звіту про причини Смоленської катастрофи

9 квітня, 17:05
1070
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Антоній Мацеревич

Голова підкомісії Міністерства оборони Польщі з розслідування Смоленської катастрофи Антоні Мацеревич оголосив про підготовку публікації рапорту про причину аварії літака з польським президентом та іншими політиками під Смоленськом, повідомляє Польське радіо.

Мацеревич, який очолює комітет із розслідування Смоленської катастрофи, зазначив, що попередні розслідування обходили головну причину катастрофи. У новому технічному рапорті буде дана відповідь на це питання - що власне призвело до авіакатастрофи.

"Ми не виключаємо, що з'являться докази, які поглиблять і уточнять технічні питання, раніше недосліджені. Але головна причина описана вичерпно й переконливо", - заявив він.

Раніше експерти заявили, що ліве крило літака Ту-154М було знищено внаслідок внутрішнього вибуху, а не зіткнення з березою.


10 квітня 2010 року під Смоленськом у Росії розбився літак Ту-154М, на якому президент Польщі Лех Качинський із дружиною та представники вищого командування та політичних партій Польщі летіли на траурні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі. Внаслідок авіакатастрофи загинули всі 96 осіб, включно з сімома членами екіпажу.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися